Pasākums
izgaismota muzeja galvenā ieeja pēc saules norietēšanas, priekšplāns

Latvijas Lauksaimniecības muzejs aicina uz Muzeju nakts pasākumu “Vākt, krāt, izpētīt = ZINĀT!”, kas norisināsies 18. maijā no 18.00 līdz 23.00.

Muzeju nakts Latvijā notiek 20. reizi, un šīgada vienojošā tēma ir “Izzināt un iegūt, pētīt un saprast”. Turklāt šogad pasākuma laiks iekrīt tieši Starptautiskajā muzeju dienā. Latvijas Lauksaimniecības muzeja pasākuma moto ir “Vākt, krāt, izpētīt = ZINĀT!”.

Muzeju nakti atklāsim kopā ar Spāres muižas līnijdeju grupu “Spāre” un Lībagu sākumskolas vokālo ansambli “Pat/Skaņi”, bet vakara gaitā apmeklētājiem muzikāli atraktīvu sveicienu būs sagatavojuši folkloras kopa “Talsi” un tautas muzikantu ansamblis “Tals’ trimiš”.

Pasākuma laikā varēs izzināt lauku putnu dzīvi kopā ar Slīteres Nacionālā parka dabas izglītības speciālistu Ritvaru Rekmani. AREI Stendes pētniecības centra laboratorijas darbinieki sola īpašu pārsteigumu – “Zinātnes brīnumi muzejā”.

Visa vakara garumā muzeja telpās varēs apskatīt Talsu Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi, kam darbi tapuši tepat muzejā plenēra laikā, Talsu novada muzeja ceļojošo izstādi “Motosports Talsu novadā 1945–1989”, kā arī Latvijas Lauksaimniecības muzeja pastāvīgās ekspozīcijas un izstādes. Bērni varēs darboties radošajās darbnīcās kopā ar Aiju Siliņu. Un, kā ierasts, ar lauku labumiem apmeklētājus priecēs Valdemārpils mazpulcēnu tirdziņš.

Ieeja muzejā akcijas laikā ir bez maksas.

Uz tikšanos Latvijas Lauksaimniecības muzejā!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Foto un video var tikt izmantoti publicitātes materiālos.

Datums 18. maijs, 2024
Laiks18.00–23.00
Atrašanās vietaLatvijas Lauksaimniecības muzejs, Celtnieku iela 12, Talsi

Muzejs aicina uz Muzeju nakts pasākumu

Muzeju nakts Latvijā notiks jau 20. reizi, bet šī gada vienojošā tēma ir “Izzināt un iegūt, pētīt un saprast”. Latvijas…