Eksponāti
Senču gudrība un strādīgums

Pēc ilgi gaidīta notikuma Latvijas Lauksaimniecības muzejs tiek atvērts apmeklētājiem jaunā un uzlabotā veidolā un aicina iepazīt lietas, kas liecina par mūsu senču gudrību un strādīgumu!

Latvijas Lauksaimniecības muzejs apmeklētājiem piedāvā skatīt reto lokomobīli un sajust tās spēku un varenību! Iekāpt senlaicīgā traktorā un iztēloties darba dunas ritmu siena talkā! Izpētīt ne tikai mehānismus, kas spēj pumpēt ūdeni bez elektrības, bet arī vareno gludināšanas ierīces mehānismu.

Vai esi redzējis amfībiju? Latvijas Lauksaimniecības muzejā tajā var pat iekāpt un iztēloties sevi to vadot pa bezceļu ārēm. Vai zini kā izskatās ugunsdzēsēju auto, kas apceļojis teju visu pasauli? Vai vari saskaitīt spēļu auto modelīšus kolekcijā?  Tik daudz vēl nebūsi redzējis nekur! To visu un vēl vairāk var uzzināt, iepazīt un izpētīt Talsos, Latvijas Lauksaimniecības muzejā!

Muzejs aicina vērot, analizēt un izprast kopsakarības starp šodien pašsaprotamām, ikdienišķām lietām un to vai tās bija tik pašsaprotamas arī to pirmsākumos, 100 gadus atpakaļ!