Pasākums
Muzeja fasāde ar ieejas durvīm

Muzeju nakts Latvijā norisināsies jau 19. reizi, un šī gada vienojošā tēma ir “Radīšana”. Latvijas Lauksaimniecības muzejs 13. maijā aicina uz Muzeju nakts pasākumu “Darbs rada darītāju”, kur īpaši vēlamies izcelt kalēja, kokgriezēja, bitenieka un rokdarbnieku prasmes.

Datums 13. maijs, 2023
Laiks19.00–23.59
Atrašanās vietaLatvijas Lauksaimniecības muzejs, Celtnieku iela 12, Talsi, LV-3201

Muzeju nakts pasākums "Darbs rada darītāju"

19:00 - Muzeju nakts atklāšana kopā ar Stendes Tautas nama kolektīviem VP TDK “Teika”, sieviešu vokālo ansambli “Gaisma” un vīru…

Pasākumu atklāsim plkst. 19.00 kopā ar Stendes tautas nama kolektīviem – VP TDK “Teika”, sieviešu vokālo ansambli “Gaisma” un vīru vokālo ansambli “Stende”. Bet jau plkst. 20.00 apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja vērot kalēja darba procesu un zirga apkalšanu.

Visa vakara garumā līdz pat pusnaktij muzeja telpās būs apskatāmas gan pastāvīgās ekspozīcijas un izstādes, gan jaunas izstādes – AREI Stendes pētniecības centra izstāde “100 ražas gadi bildēs”, kas veltīta pētniecības centra simtgadei, un Inas Valteres vadīto rokdarbu pulciņu dalībnieku darbu izstāde.

Tāpat apmeklētājus gaidīs mājražotāju (“Ainas Maize”, “Bites Bandeniekos”, “StoneHill”, Kārlis Ziediņš) un Valdemārpils Mazpulka lauku labumu un stādu tirdziņš, bērni varēs piedalīties radošajās darbnīcās un spēlēs, bet cienastā baudīsim Aijas saldo grūbu zupu (cena 1.00 eiro).

Ieeja bez maksas.

Uz tikšanos Latvijas Lauksaimniecības muzejā!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts.

Foto un video var tikt izmantoti publicitātes materiālos.