Latvijas Lauksaimniecības muzejs sadarbībā ar Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldi 2021. gada rudenī izdevis jaunu informatīvu materiālu, kurā īsi aprakstīta informācija par muzejā apskatāmajām ekspozīcijām un citām aktivitātēm un piedāvājumiem.
 
Muzejs ar bagātīgu un interesantu eksponātu klāstu, kas spēj sajūsmināt un pārsteigt gan lielus, gan mazus!

Plašā ekspozīcija iepazīstina ar lauksaimniecības nozaru attīstību, saimniekošanu un dzīvi Latvijas laukos no 19 gadsimta beigām līdz mūsdienām - piedāvā iepazīt traktoru, kombainu un kravas transportu kolekciju, kā arī vieglo automašīnu, motociklu un velosipēdu kolekciju. Tāpat visdažādāko zemes apstrādes, kopšanas, ražas novākšanas un pārstrādes tehniku. Zirgu ratu un zirglietu kolekciju. Meliorācijas, ģeodēzijas un mērniecības instrumentus. Lauku amatnieku - kalēju un galdnieku darbarīkus un izgatavojumus. Mežizstrādes darbarīkus. Sadzīves priekšmetus un mājsaimniecības rīkus. Veļas mazgāšanas un gludināšanas ierīces. Lina apstrādes, aušanas un vērpšanas rīkus. Piena pārstrādes un biškopības piederumus.

Muzejs piedāvā arī muzejpedagoģiskās programmas, radošās darbnīcas un spēles. Telpu nomu pasākumiem un piknika vietu, kā arī muzeja krājuma priekšmetu nomu.